Plan rejsów - sezon 2018

 

Strona Główna Hotel PoloniaStart seite Hotel Polonia
AKTUALNOŚCI
20-06-2013
Wizyta studyjna w stoczni Kędzierzyn-Koźle

17.06.2013 odbyła się kolejna wizyta studyjna w ramach projektu „Odra dla turystów 2014…” w stoczni Kędzierzyn-Koźle, gdzie budowany jest jeden z naszych wycieczkowych statków „Zefir”.


W spotkaniu tym udział wzięli Partnerzy Projektu – włodarze gmin nadodrzańskich, zaproszeni goście oraz przedstawiciele regionalnej i lokalnej prasy.  Wszyscy przybyli do Kędzierzyna-Koźle w celu sprawdzenia postępu w pracach nad naszymi statkami, które wpłynąć na naszą Odrzańską Wodę powinny już w sierpniu. Początkowo miały zawitać do nas wcześniej, jednak prace w stoczni przedłużają się.


Z niecierpliwością czekamy jednak na ich wpłynięcie do naszych portów, tym bardziej, że znamy już ich wytyczone trasy oraz cennik biletów. „Laguną” będzie można wybrać się w krótki rejs z portów takich jak : Głogów, Bytom Odrzański, Nowa Sól, Cigacice, a „Zefirem” popłyniemy z następujących miejscowości: Krosno Odrzańskie, Eisenhüttenstadt, Słubice, Frankfurt (Oder), Górzyca oraz Kostrzyn nad Odrą. Poznaliśmy również ceny biletów, które będą obowiązywały na statkach: bilet normalny to koszt 16 zł, ulgowy 13 zł, a dla grup zorganizowanych 12zł.

 

Podczas spotkania zaprezentowane zostały nasze nowe, świeżo wydrukowane publikacje w postaci albumu przewodnika oraz mapy, które stanowią niesamowite kompendium wiedzy i przydatnych wskazówek dla turystów poruszających się szlakiem Doliny Środkowej Odry.  Dla chętnych udostępniliśmy wersję elektroniczną do pobrania w zakładce „Do pobrania”.