Plan rejsów - sezon 2017

Strona Główna Hotel PoloniaStart seite Hotel Polonia
AKTUALNOŚCI
05-03-2013
Targi ITB

W dniach od 6-10.03.2013 odbywać się będą Międzynarodowe Targi Turystyczne w Berlinie. Są to największe tego typu targi na świecie.

 

170,000 odwiedzających i 11,000 wystawców ze 180 krajów – liczby mówią same za siebie. ITB to optymalna platforma do przedstawienia oferty, a tym samym do rozwoju turystyki w pojęciu ogólnym. To także idealna okazja do zapoznania się z wiodącymi osiągnięciami globalnego przemysłu turystycznego, nowościami rynkowymi oraz pogłębiania relacji biznesowych.

 

Program imprezy

Na targi w Berlinie składają się dwie różnego rodzaju imprezy. Pierwszą stanowią konferencje i prezentacje produktów przez wystawców. Ekspozycje podzielone są według kontynentów oraz pod względem segmentu rynku, na między innymi: zakwaterowanie, turystykę biznesową, środki transportu, touroperatorów i biura podróży, organizacje i stowarzyszenia turystyczne, czy trendy i wydarzenia.
Natomiast drugi panel tworzą wydarzenia związane z konwencją ITB Berlin, która porusza największe problemy globalnej turystyki i prezentuje najlepsze rozwiązania w tych kwestiach.

 

Bilety

Bilety na targi dostępne są na stronie, karnet nabyć będzie można również bezpośrednio na miejscu.

Pojedyncze wejście dla zwiedzających to koszt od 12€, dla studentów 8€.